Znalosti vybraných skupin nelékařských zdravotnických pracovníků z gerontologie

Diplomová práce se zabývá teoretickými znalostmi vybraných skupin nelékařských zdravotnických pracovníků z gerontologie. Jejich znalosti hodnotím vzhledem k nejvyššímu vzdělání, délce jejich praxe ve zdravotnictví, podle pracoviště a podle pohlaví. Dalším sledovaným faktorem je jejich zájem o získáv...

Full description

Saved in:
Bibliographic Details
Main Author: Polesná, Svatava (Dissertant)
Other Authors: Suková, Olga, 1982- (Thesis advisor)
Format: Thesis Manuscript
Language:Czech
Published: 2013
Subjects:
Online Access:http://is.muni.cz/th/214748/lf_m/
Cover Image
Description
Summary:Diplomová práce se zabývá teoretickými znalostmi vybraných skupin nelékařských zdravotnických pracovníků z gerontologie. Jejich znalosti hodnotím vzhledem k nejvyššímu vzdělání, délce jejich praxe ve zdravotnictví, podle pracoviště a podle pohlaví. Dalším sledovaným faktorem je jejich zájem o získávání znalostí z gerontologie. V některých oblastech jsou vědomosti nelékařských zdravotnických pracovníků na dobré úrovni, v některých je třeba je doplnit.
The graduation theses deal with theoretic knowledge selected medical of gerontology. In my work I asses the knowledge of the nurses in this field with respect to the highest educational attainment, the length of their practice, the type of their place of work and of their sex. The further object in view is their interest in gain new knowledge of gerontology. In some fields the knowledge of the nurses is on good level, in others is necessary to add the knowledge.
Item Description:Vedoucí práce: Olga Janíková
Physical Description:123 l.