Zahraniční rozvojová spolupráce ČR kritická analýza /

Tato bakalářská práce se zabývá hodnocením zahraniční rozvojové spolupráce České republiky. Pozornost je zaměřena na historický vývoj, aktéry a cíle české zahraniční rozvojové spolupráce. Stěžejním tématem práce je pak kritická analýza vývoje české rozvojové spolupráce v posledních letech, z pohledu...

Full description

Saved in:
Bibliographic Details
Main Author: Pašťalková, Jana (Dissertant)
Other Authors: Daněk, Petr, 1964- (Thesis advisor)
Format: Thesis Manuscript
Language:Czech
Published: 2009.
Subjects:
Online Access:http://is.muni.cz/th/219776/prif_b/
Cover Image
Description
Summary:Tato bakalářská práce se zabývá hodnocením zahraniční rozvojové spolupráce České republiky. Pozornost je zaměřena na historický vývoj, aktéry a cíle české zahraniční rozvojové spolupráce. Stěžejním tématem práce je pak kritická analýza vývoje české rozvojové spolupráce v posledních letech, z pohledu vynaložených finančních prostředků i efektivnosti bilaterálních projektů, a porovnání mezinárodně stanovených závazků se skutečně realizovanou rozvojovou spoluprácí.
The bachelor’s thesis is concerned with valuation of the foreign development cooperation of The Czech Republic. The work is focused on historical progress, participants and the aims of the Czech development cooperation. The main topic of this thesis is a critical analysis of the financial resources which were expended on the cooperation and effectivity of bilateral projects in the last years. A comparation of international engagements with the real development cooperation is also one of the important parts of the bachelor’s thesis.
Item Description:Vedoucí práce: Petr Daněk.
Physical Description:59 l., [9] l. příl.