Informovanost laické veřejnosti o virové hepatitidě typu A /

Bakalářská práce je zaměřena na informovanost laické veřejnosti o virové hepatitidě typu A. Práce se skládá ze dvou částí, teoretické a empirické. Teoretická část popisuje onemocnění virovou hepatitidou obecně a podrobněji se věnuje virové hepatitidě typu A. Empirická část se zabývá zpracováním a vy...

Full description

Saved in:
Bibliographic Details
Main Author: Hromková, Tereza (Dissertant)
Other Authors: Soldánová, Dana, 1972- (Thesis advisor)
Format: Thesis Manuscript
Language:Czech
Published: 2017
Subjects:
Online Access:http://is.muni.cz/th/436036/lf_b/
Cover Image
Description
Summary:Bakalářská práce je zaměřena na informovanost laické veřejnosti o virové hepatitidě typu A. Práce se skládá ze dvou částí, teoretické a empirické. Teoretická část popisuje onemocnění virovou hepatitidou obecně a podrobněji se věnuje virové hepatitidě typu A. Empirická část se zabývá zpracováním a vyhodnocením dat získaných v průzkumném šetření. Cílem práce bylo zmapovat povědomí laické veřejnosti o virové hepatitidě typu A.
This Bachelor thesis is focused on the topic of “Awareness of viral hepatitis type A in general public“. The thesis consists of two parts, theoretical and empirical. The theoretic part describes the disease of viral hepatitis generally and then directly deals with viral hepatitis type A. The empirical part deals with processing and evaluation of data obtained in an exploratory investigation. The aim of this thesis is mapping the general public awareness of the issue.
Item Description:Vedoucí práce: Dana Soldánová
Physical Description:73 listů