Hodnocení stavu vědomí pacientů hospitalizovaných na oddělení intenzivní péče

Bakalářská práce je zaměřena na problematiku hodnocení stavu vědomí pacientů hospitalizovaných na oddělení intenzívní péče. V teoretické části jsem se zaměřila na jednotlivé pojmy a terminologii vztahující se k vědomí a jeho hodnocení. Empirická část je zaměřena na znalost pojmu vědomí, jeho poruchy...

Full description

Saved in:
Bibliographic Details
Main Author: Nečasová, Taťána (Dissertant)
Other Authors: Večeřová, Jiřina (Thesis advisor)
Format: Thesis Manuscript
Language:Czech
Published: 2014
Subjects:
Online Access:http://is.muni.cz/th/395091/lf_b/
Cover Image
Description
Summary:Bakalářská práce je zaměřena na problematiku hodnocení stavu vědomí pacientů hospitalizovaných na oddělení intenzívní péče. V teoretické části jsem se zaměřila na jednotlivé pojmy a terminologii vztahující se k vědomí a jeho hodnocení. Empirická část je zaměřena na znalost pojmu vědomí, jeho poruchy a nejpoužívanější hodnotící metody.
The bachelor thesis is focused on issue of evaluation of consciousness of patients hospitalized in intensive care units. In theoretical part I concetrated on specific terms and terminology concerning consciousness and its evaluation. The empiric part is focused on knowledge of the term consciousness, consciousness disorders and on the most widely used sedation assessment scales.
Item Description:Vedoucí práce: Jiřina Večeřová
Physical Description:87 l.