Koncepce tematické mapy vybraného prvku energetické infrastruktury ČR.

Tato práce je zaměřena na vytvoření koncepce tematické mapy vybraných energetických struktur České republiky. Pojetí předkládaných tematických map je založeno na propojení smysluplného podkladu a samotné vrstvy energetické infrastruktury, která znázorňuje typy energetických zdrojů a jejich rozdělení...

Full description

Saved in:
Bibliographic Details
Main Author: Král, Vojtěch (Dissertant)
Other Authors: Konečný, Milan, 1948- (Thesis advisor)
Format: Thesis Manuscript
Language:Czech
Published: 2011
Subjects:
Online Access:http://is.muni.cz/th/259725/prif_b/
Cover Image
Description
Summary:Tato práce je zaměřena na vytvoření koncepce tematické mapy vybraných energetických struktur České republiky. Pojetí předkládaných tematických map je založeno na propojení smysluplného podkladu a samotné vrstvy energetické infrastruktury, která znázorňuje typy energetických zdrojů a jejich rozdělení podle výkonu a dalších kritérií. Největší pozornost je věnována velmi aktuální problematice fotovoltaických zdrojů.
The aim of this thesis is to create the concept of thematic maps of selected energy structures in the Czech Republic. The idea of the presented thematic maps is based on a connection of a cartographic template and a specific thematic layer describing the energy infrastructure. The layer presents the types of energy sources and their allocation according to the output and other criteria. The greatest attention is paid to the recent issue of photovoltaic sources.
Item Description:Vedoucí práce: Milan Konečný
Physical Description:49 l. + příl.