Přístup pacienta s onemocněním Diabetes mellitu 1.typu ke své nemoci

Tématem mé práce je „Přistup pacienta s diabetem mellitus 1. typu ke své nemoci“. Zajímalo mě především, zda mají pacienti dostatek informaci o své nemoci, zda znají rizika chronických komplikací a zda se chovají tak aby tyto chronické komplikace co nejvíce oddálili. V neposlední řadě jsem se zajíma...

Full description

Saved in:
Bibliographic Details
Main Author: Otáhalová, Eva (Dissertant)
Other Authors: Pospíšilová, Alena, 1981- (Thesis advisor)
Format: Thesis Manuscript
Language:Czech
Published: 2008.
Subjects:
Online Access:http://is.muni.cz/th/176675/lf_b/
Cover Image
Description
Summary:Tématem mé práce je „Přistup pacienta s diabetem mellitus 1. typu ke své nemoci“. Zajímalo mě především, zda mají pacienti dostatek informaci o své nemoci, zda znají rizika chronických komplikací a zda se chovají tak aby tyto chronické komplikace co nejvíce oddálili. V neposlední řadě jsem se zajímala o jejich motivaci ke vzdělávání.
Topic of my work is: "Patient admittance with diabetus mellitus first class to his desease." At first I interest, if patients have enough informations about their desease. If they know associated chronical complications and if their behavior is good enought for take away their complications. Also I interested about their motivation for informations about their desease.
Item Description:Vedoucí práce: Alena Pospíšilová.
Physical Description:74 l. + posudky.