Nakládání s nebezpečným odpadem ve stavebnictví /

Cílem této práce je analýza současného stavu nakládání s nebezpečným odpadem ve stavebním sektoru v České republice a Evropské unii. Popisuje vlastnosti jednotlivých nebezpečných látek, jejich likvidaci a legislativní opatření v této oblasti. Součástí této práce je také praktická část, kde je zmapov...

Full description

Saved in:
Bibliographic Details
Main Author: Mikulášková, Lenka (Dissertant)
Other Authors: Hřebíček, Jiří, 1947-2017 (Thesis advisor)
Format: Thesis Manuscript
Language:Czech
Published: 2012
Subjects:
Online Access:http://is.muni.cz/th/324022/prif_b/
Cover Image
Description
Summary:Cílem této práce je analýza současného stavu nakládání s nebezpečným odpadem ve stavebním sektoru v České republice a Evropské unii. Popisuje vlastnosti jednotlivých nebezpečných látek, jejich likvidaci a legislativní opatření v této oblasti. Součástí této práce je také praktická část, kde je zmapována situace nakládání se stavebními a demoličními odpady včetně odpadů nebezpečných v kraji Vysočina.
The aim of this thesis is to analyze the current state of hazardous waste in the construction sector in the Czech Republic and European Union. It describes the characteristics of individual hazardous substances, disposal and legislative measures in this area. Part of this thesis was a practical part, where the situation is mapped management of construction and demolition waste, including hazardous waste in the region Vysočina.
Item Description:Vedoucí práce: Jiří Hřebíček
Vedoucí práce:
Physical Description:61 listů : ilustrace