Sestra a kontinuální eliminační metody

Bakalářská práce na téma „Sestra a kontinuální eliminační metody“ se zabývá zjištěním, jak často se sestra setkává s kontinuálními eliminačními metodami, kdo sestru zaškoluje do této problematiky a jaké má v této oblasti znalosti. V teoretické části jsou popsány nejdůležitější informace týkající se...

Full description

Saved in:
Bibliographic Details
Main Author: Pešáková, Edita (Dissertant)
Other Authors: Kyasová, Miroslava, 1960- (Thesis advisor)
Format: Thesis Manuscript
Language:Czech
Published: 2011
Subjects:
Online Access:http://is.muni.cz/th/326391/lf_b/
Cover Image
Description
Summary:Bakalářská práce na téma „Sestra a kontinuální eliminační metody“ se zabývá zjištěním, jak často se sestra setkává s kontinuálními eliminačními metodami, kdo sestru zaškoluje do této problematiky a jaké má v této oblasti znalosti. V teoretické části jsou popsány nejdůležitější informace týkající se kontinuálních eliminačních metod. Dále jsou zde uvedeny úkoly sestry při péči o pacienta, který je léčen pomocí těchto metod. Praktická část obsahuje výsledky dotazníkového šetření provedeného u sester pracujících na anesteziologicko-resuscitačních odděleních ve třech brněnských nemocnicích.
This bachelor´s dissertation topic is „Nurse and continuous elimination methods“ and it concerns with survey how often a nurse is in contact with continuous elimination methods, who is responsible for giving her informations and instructions in this issue and about her proficiency in this area. There are described the most important informations concerning continuous elimination methods in theoretical part. This part also involves the list of nurse´s tasks in caring of a patient who is cured by these methods. Practical part includes results of questionaire survey which was performed by nurses who work in Intensive Care Units in three hospitals in Brno.
Item Description:Vedoucí práce: Miroslava Kyasová
Physical Description:78 l.