Právní úprava dotací

Co se týče samotné práce, snažil jsem se v první části vymezit pojmy. Podle zákona č. 218/2000 Sb. o rozpočtových pravidlech jsem definoval co je dotace , kdo je poskytovatelem dotací . V první části jsem představil druhy dotací, které poskytují ústřední orgány státní správy a jako reprezentanta úze...

Full description

Saved in:
Bibliographic Details
Main Author: Hruška, Pavel (Dissertant)
Other Authors: Pařízková, Ivana, 1963- (Thesis advisor)
Format: Thesis Manuscript
Language:Czech
Published: 2006.
Subjects:
Online Access:http://is.muni.cz/th/124238/pravf_b/
Cover Image
Description
Summary:Co se týče samotné práce, snažil jsem se v první části vymezit pojmy. Podle zákona č. 218/2000 Sb. o rozpočtových pravidlech jsem definoval co je dotace , kdo je poskytovatelem dotací . V první části jsem představil druhy dotací, které poskytují ústřední orgány státní správy a jako reprezentanta územních samosprávných celků jsem vybral Jihomoravský kraj. Zároveň jsem zobecnil druhy dotací, které jsou poskytovány z krajů směrem k obcím.
In my final thesis I tried to determine the terms in the first part of the essey. According to the Act number 218//2000 on budgetary rules I defined what dotation33 is and who is the provider of dotations34. In the first part I described kinds of dotations which are provided by central bodies of public service and as a representative of the territorial autonomous units I chose the region of the South of Moravia (Jihomoravský kraj).
Item Description:Vedoucí práce: Ivana Pařízková.
Physical Description:35 l.