Problematika kardiopulmonální resuscitace na jednotce intenzivní péče /

Diplomová práce je zaměřená na problematiku kardiopulmonální resuscitace na interní jednotce intenzivní péče. Obsahem je rozdělena na dvě na sebe navazující části (teoretickou a empirickou). Teoretická část je rozdělena na 3 kapitoly (Kardiopulmonální resuscitace, Doporučené postupy dle Guidelines 2...

Full description

Saved in:
Bibliographic Details
Main Author: Jurková, Martina (Dissertant)
Other Authors: Schneiderová, Michaela (Thesis advisor)
Format: Thesis Manuscript
Language:Czech
Published: 2018
Subjects:
Online Access:http://is.muni.cz/th/y6waa/
Cover Image
Description
Summary:Diplomová práce je zaměřená na problematiku kardiopulmonální resuscitace na interní jednotce intenzivní péče. Obsahem je rozdělena na dvě na sebe navazující části (teoretickou a empirickou). Teoretická část je rozdělena na 3 kapitoly (Kardiopulmonální resuscitace, Doporučené postupy dle Guidelines 2015, Specifika kardiopulmonální resuscitace v nemocnici). Druhá (empirická) část je založena na kvalitativním výzkumu metodou obsahové analýzy zdravotnické dokumentace. Hlavním cílem práce je zmapovat problematiku KPR na jednotce intenzivní péče daného oddělení.
The thesis is focused on the issue of cardiopulmonary resuscitation on the internal intensive care unit. The content is divided into two consecutive parts (theoretical and empirical). The theoretical part is divided into 3 chapters (Cardiopulmonary Resuscitation, Recommended Practices according to Guidelines 2015, Specifics of Cardiopulmonary Resuscitation in a Hospital). The second (empirical) part is based on qualitative research by the method of content analysis of medical documentation. The main goal of the thesis is to analyze the issue of CPR in the intensive care unit of the given department.
Item Description:Vedoucí práce: Michaela Schneiderová
Physical Description:119 listů