Rating hráčů v kolektivních hrách /

Tato bakalářská práce se zabývá ratingem hráčů nejen v kolektivních hrách, ale i ve hrách jednotlivců. Popisuje nejrozšířenější hodnotící systém Elo, orientuje se na průběžnou i periodickou metodu tohoto systému a srovnává je. Vše ukazuje na modelovém příkladu i na konkrétních datech ze stolního ten...

Full description

Saved in:
Bibliographic Details
Main Author: Šťastná, Lucie (Dissertant)
Other Authors: Kruml, David, 1974- (Thesis advisor)
Format: Thesis Manuscript
Language:Czech
Published: 2015
Subjects:
Online Access:http://is.muni.cz/th/408214/prif_b/
Cover Image
Description
Summary:Tato bakalářská práce se zabývá ratingem hráčů nejen v kolektivních hrách, ale i ve hrách jednotlivců. Popisuje nejrozšířenější hodnotící systém Elo, orientuje se na průběžnou i periodickou metodu tohoto systému a srovnává je. Vše ukazuje na modelovém příkladu i na konkrétních datech ze stolního tenisu. Dále se práce zabývá systémem TrueSkill, který se nejčastěji používá pro spárování hráčů stejné úrovně. Nachází se zde také návrhy na systém, jenž stojí na pomezí Elo ratingu a systému TrueSkill, a je s nimi porovnáván.
In this thesis we study players' rating not only in collective games, but also in individual games. The thesis describes the most common ranking system Elo, focuses on the periodic and continuous method of this system and compares them. It then illustrates everything on an example and on particular data from table tennis. The thesis deals with the TrueSkill system, which is most used for matching players of the same level. Finally it gives suggestions for a system, which stands between the Elo rating and the TrueSkill system and is compared with both of them.
Item Description:Vedoucí práce: David Kruml
Physical Description:34 listy + 1 CD-ROM