Informovanost nemocných o průběhu onkologického onemocnění

Bakalářská práce se zabývá informovaností nemocných o průběhu onkologického onemocnění. Je zde definováno onkologické onemocnění, komunikace ve zdravotnictví, psychika onkologicky nemocných a je zveřejněna i existence center pro onkologicky nemocné. Stanovených cílů je dosaženo pomocí dotazníků, jej...

Full description

Saved in:
Bibliographic Details
Main Author: Frodlová, Lenka (Dissertant)
Other Authors: Toufarová, Jana (Thesis advisor)
Format: Thesis Manuscript
Language:Czech
Published: 2010
Subjects:
Online Access:http://is.muni.cz/th/258894/lf_b/
Cover Image
Description
Summary:Bakalářská práce se zabývá informovaností nemocných o průběhu onkologického onemocnění. Je zde definováno onkologické onemocnění, komunikace ve zdravotnictví, psychika onkologicky nemocných a je zveřejněna i existence center pro onkologicky nemocné. Stanovených cílů je dosaženo pomocí dotazníků, jejichž jednotlivé položky jsou popsány a znázorněny pomocí tabulek a grafů.
The bachelor thesis describes informedness of patients about a process of an oncological disease. There is defined the oncological disease, communication in health service, psyche by oncological patients and there is published an existence of centers for oncological patients. Specified aims are accomplished by questionnaires, questions are described and illustrated in tabs and graphs.
Item Description:Vedoucí práce: Jana Toufarová
Physical Description:93 l.