Stresové faktory u instrumentářek na operačním sále v různých typech zdravotnických zařízení

Bakalářská práce srovnává stresovou zátěž u instrumentářek na operačních sálech v různých typech zdravotnických zařízení. Jejím obsahem je teoretická část, která se zabývá obecně stresem, prací instrumentářek a současnou politickou situací ve zdravotnictví. Praktická část je zaměřena na vyhodnocení...

Full description

Saved in:
Bibliographic Details
Main Author: Šilpochová, Lenka (Dissertant)
Other Authors: Židková, Zdeňka, 1951- (Thesis advisor)
Format: Thesis Manuscript
Language:Czech
Published: 2008.
Subjects:
Online Access:http://is.muni.cz/th/176640/lf_b/
Cover Image
Description
Summary:Bakalářská práce srovnává stresovou zátěž u instrumentářek na operačních sálech v různých typech zdravotnických zařízení. Jejím obsahem je teoretická část, která se zabývá obecně stresem, prací instrumentářek a současnou politickou situací ve zdravotnictví. Praktická část je zaměřena na vyhodnocení a rozbor jednotlivých položek cíleného dotazníku.
The bachelor´s work compares the theatre nurses stress burden in operating theatres in different types of medical institutions. It includes the theoretical part dealing with stress generally, the theatre nurses work and also the present political situation in health care. The practical part concerns with evaluation and analysis of pointed questionnaire´s individual items.
Item Description:Vedoucí práce: Zdeňka Žídková.
Physical Description:76 l. + posudky.