Odevzdání, převzetí a splnění u smluv kupních a smluv o dílo

Téma bakalářské práce je Odevzdání, převzetí a splnění u smlouvy kupní a smlouvy o dílo. V první kapitole jsem se zabývala rozlišením smlouvy kupní a smlouvy o dílo. Druhá a třetí kapitola, tvoří obsahově hlavní část bakalářské práce. Je zde u jednotlivých smluv vymezena jejich základní charakterist...

Full description

Saved in:
Bibliographic Details
Main Author: Horáková, Zdeňka (Dissertant)
Other Authors: Marek, Karel, 1949- (Thesis advisor)
Format: Thesis Manuscript
Language:Czech
Published: 2008.
Subjects:
Online Access:http://is.muni.cz/th/17830/pravf_b/
Cover Image
Description
Summary:Téma bakalářské práce je Odevzdání, převzetí a splnění u smlouvy kupní a smlouvy o dílo. V první kapitole jsem se zabývala rozlišením smlouvy kupní a smlouvy o dílo. Druhá a třetí kapitola, tvoří obsahově hlavní část bakalářské práce. Je zde u jednotlivých smluv vymezena jejich základní charakteristika, podstatné části a vztah mezi nimi. V souladu se zadáním práce jsem se dále zaměřila na odevzdání, převzetí, splnění a sjednání podmínek převzetí ve smlouvě kupní i ve smlouvě o dílo.
The subject of the Bachelor´s work is delivering, acceptance and completion of Contract of purchase and Contract of work. In the first chapter I specified both the Contract of purchase and Contract of work. The second and third chapters are the major part of this Bachelor´s work. Basic characteristics of contracts are outlined here, their critical parts and relationship among them. As outlined in the assignment, I focused on delivering, acceptance and completion and negotiation of conditions of acceptance in both Contract of purchase and Contract of work.
Item Description:Vedoucí práce: Karel Marek.
Physical Description:45 l.