Optimalizace manažerského rozhodování

Bakalářská práce „Optimalizace manažerského rozhodování“ je zaměřena na aplikaci metod rozhodovací analýzy na řešení rozhodovacího problému revitalizace území Jižního centra města Brna. V teoretické části je vysvětlena základní terminologie, metody a postupy, které se vztahují k problematice řešené...

Full description

Saved in:
Bibliographic Details
Main Author: Zavřel, Jan (Dissertant)
Other Authors: Blažek, Ladislav, 1945- (Thesis advisor)
Format: Thesis Manuscript
Language:Czech
Published: 2007.
Subjects:
Online Access:http://is.muni.cz/th/137859/esf_b/
Cover Image
Description
Summary:Bakalářská práce „Optimalizace manažerského rozhodování“ je zaměřena na aplikaci metod rozhodovací analýzy na řešení rozhodovacího problému revitalizace území Jižního centra města Brna. V teoretické části je vysvětlena základní terminologie, metody a postupy, které se vztahují k problematice řešené rozhodovací situace. V praktické části je řešeno závažné strategické rozhodnutí spojené s otázkou revitalizace konkrétní brněnské lokality. Na základě použitých postupů je v souladu s rozhodovací metodikou zvolena k realizaci optimální varianta řešení.
The bachelor work „Optimization of Management Decision-Making“ is aimed at the application of decision analysis methods for solutions to decision problems of Brno’s revitalization of the South Center area. In the theoretical part, the basic terminology, methods and procedures, related to problems of decision situation, are explained. In the practical part, the important strategic decision connected with the matter of a specific area of Brno’s revitalization is solved. Through the application of these procedures, the optimal option for solution according to the decision method is chosen.
Item Description:Vedoucí práce: Ladislav Blažek.
Physical Description:60 l.