Vliv outsourcingu na konkurenceschopnost v zemědělství

Předmětem práce je outsourcing, který má být nástrojem pro zvyšování konkurenceschopnosti podniku. Cílem práce je ověřit platnost tohoto tvrzení pro podnik zaměřený na zemědělskou činnost. Způsobem ověření bude navržení outsourcingového procesu, jeho aplikace a srovnání ceny outsourcingového zajiště...

Full description

Saved in:
Bibliographic Details
Main Author: Kořístek, Josef (Dissertant)
Other Authors: Švandová, Eva, 1979- (Thesis advisor)
Format: Thesis Manuscript
Language:Czech
Published: 2007.
Subjects:
Online Access:http://is.muni.cz/th/76208/esf_m/
Cover Image
Description
Summary:Předmětem práce je outsourcing, který má být nástrojem pro zvyšování konkurenceschopnosti podniku. Cílem práce je ověřit platnost tohoto tvrzení pro podnik zaměřený na zemědělskou činnost. Způsobem ověření bude navržení outsourcingového procesu, jeho aplikace a srovnání ceny outsourcingového zajištění s náklady interního provozu s přihlédnutím k rizikům spojených s outsourcingem. Tato práce by měla poskytnout podniku informace pro rozhodování o změnách v zajištění činností.
The object of this essay is outsourcing which is the instrument for increasing the ability of company to compete. The aim of this work is to verify the authenticity of this statement for company which is focused on agricultural activity. The way of verification will be the project of the outsourcing process, its application and price of the outsourcing project with costs of internal running with consideration for outsourcing risks. This essay would provide information for company in decision-making about changes in securing of activities.
Item Description:Vedoucí práce: Eva Kubátová.
Physical Description:73 l.